У Черновецького перевірять, чому у зоопарку гинуть тварини

Київрада створила тимчасову слідчу комісію, щоб перевірити діяльність "Київского зоопарку" і знайти причину смерті тварин.

Київська міська рада вирішила перевірити діяльність комунального підприємства "Київський зоопарк" і причину загибелі тварин у ньому.

За таке рішення проголосували 85 депутатів за мінімально необхідного 61. Із цією метою Київрада створила тимчасову слідчу комісію з представників усіх фракцій.

Строк роботи комісії Київрада не визначила.

Нагадаэмо, 31 травня мер Києва Леонід Черновецький тимчасово відсторонив від виконання обов'язків генерального директора комунального підприємства "Київський зоопарк" Світлану Берзіну на період розслідування причин загибелі тварин у зоопарку.

30 травня в Київському зоопарку загинула самка бізона, 25 травня - верблюдиця, а 26 квітня - азіатський слон на кличку Бой.

"Київський зоопарк" вважає причиною смерті тварин навмисне отруєння.

Днями міліція оприлюднила дані експертизи у справі загибелі тварин у Київському зоопарку. За висновками слідчих, тварин не труїли.

За даними експертизи, слон Бой помер, найімовірніше, через поганий догляд - неправильне харчування і відсутність вакцинації.

Читайте також:

У Київському зоопарку померла чергова тварина

Київська міліція відмовилась порушувати справу через загибель тварин у зоопарку

Черновецький відсторонив директора Київського зоопарку через смерть тварин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: