У Черновецького заявили про швидке звільнення Дениса Басса

У Київській держадміністрації повідомили про звільнення заступника голови КМДА Дениса Басса, яке відбудеться найближчим часом.

Заступник голови КМДА Денис Басс буде звільнений найближчим часом.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Олександр Попов.

"Він точно не залишиться на посаді. Він точно буде звільнений найближчим часом. Що стосується звинувачень на його адресу, думаю, це не питання до мене. Це питання правоохоронних органів. Я таке рішення прийняв, він буде звільнений завтра або післязавтра".

Попов також зазначив, що більшість питань про звільнення і призначення в КМДА будуть вирішені на цьому тижні. У нього вже є кандидатури на вільні місця заступників голови КМДА. Але називати прізвища Попов поки відмовився.

"Мені хотілося б, щоб заступники, які будуть працювати в київській адміністрації, були фахово підготовлені, прогресивні", - відзначив він.

Нагадаємо, 1 квітня мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Леонід Черновецький розподілив повноваження між собою, першим заступником голови і заступниками голів.

В компетенції заступника голови Дениса Баса опинилися економіка і інвестиції, фінанси, транспорт, парковки, комунальна власність, ритуальні послуги, зв'язки зі ЗМІ.

Читайте також:

Черновецький розподілив повноваження між своїми заступниками

Черновецький розповів, ким він замінив Кільчицьку

Заступник Черновецького Басс зламав хребет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: