У Черновецького обіцяють побудувати ще 50 станцій метро

У Києві передбачається будівництво близько 50 станцій метрополітену. Будівництва кільцевої лінії метро не буде.

Концепція Генерального плану Києва передбачає будівництво близько 50 станцій метрополітену, в середньому, по три станції на рік.

Про це в ході інтернет-конференції заявив в.о. начальника Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА Сергій Броневицький.

При цьому будівництво кільцевої лінії метро, за його словами, не передбачається. "Ми передбачаємо завершення і пуск в експлуатацію міської електрички, яка фактично зв’яже між собою і лінії метрополітену існуючі, і Центральний залізничний вокзал, і новий Дарницький залізничний вокзал, і пересадкові вузли, які будуть зв’язані з лініями швидкісного трамвая", - заявив Броневицький.

Таким чином, за його словами, фактично буде створена альтернатива кільцевій лінії метрополітену.

"При цьому витрачати величезні бюджетні кошти не буде необхідності, тому що на сьогодні залізничні колії вже побудовані, місця залізничних станцій визначені, і завдання міста - лише виділити гроші на будівництво сучасних платформ, підходів і під’їздів до них, і раціонально розподілити маршрути міського транспорту, які забезпечуватимуть доставку пасажирів до пересадкових вузлів", - додав чиновник.

Він також відзначив, що концепція Генплану передбачає будівництво біля великих пересадкових вузлів "перехоплюючих паркінгів": "Ми пішли цим шляхом, вивчивши досвід європейських міст, і подібний підхід, на нашу думку, дасть можливість частково знизити навантаження на транспортну систему міста".

В той же час, кажучи про будівництво метро на Троєщину, Броневицький відзначив, що зараз місто веде активні переговори із західними компаніями та інвесторами для отримання пільгових кредитів. "Вартість гілки метро зі всіма станціями до запуску їх в експлуатацію від станції метро "Вокзальна" до депо на масиві Троєщина складає близько 15 млрд. грн. Звісно, швидко знайти подібні кошти в міському бюджеті не є можливим", - заявив він.

Також чиновник додав, що Генплан міста передбачає в найближчі п’ять років закінчення будівництва Подільського мостового переходу з пуском лінії метрополітену з правого берега на Троєщину. "Будівництво переходу продовжується, і в планах міста в найближчі два-три роки запустити автомобільний рух мостом. Проектна документація узгоджена, необхідні майнові питання практично вирішено", - додав Броневицький.

Читайте також:

Через вибухи в Москві, у Київському метро пропонують демонтувати кіоски

У київському метро обстріляли декілька вагонів з пасажирами

БЮТ: Черновецький продав метро "Хрещатик"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: