У Черновецького оскаржили призупинення дії підвищених комунальних тарифів

КМДА подала апеляцію, бо вважає рішення суду несправедливим і чекає якнайшвидшого розгляду цього питання.

Київська міська державна адміністрація подала апеляцію на рішення Шевченківського районного суду від 6 липня, яким він тимчасово зупинив дію підвищених з 1 червня тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Про це повідомив начальник Головного управління з питань цінової політики КМДА Василь Яструбинський.

"Таке рішення відбулося. Суд на забезпечення судового позову призупинив дію тарифів з 6 числа (липня). Разом з тим, ми подали апеляцію, бо вважаємо це несправедливим і неправильним, і чекаємо найближчого розгляду цього питання. Думаю, що це буде цього тижня", - сказав він.

Разом з тим Яструбинський відзначив, що "не дай Боже, щось станеться з цими тарифами, я не хочу передбачати, що станеться з житлово-комунальним господарством у Києві. Бо за відсутності коштів у міському бюджеті це господарство навряд чи зможе хоч якось працювати".

Нагадаємо, 6 липня Шевченківський районний суд Києва призупинив дію розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 29 квітня про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення і на комунальні послуги для юридичних осіб з 1 червня 2009 р.

Дію розпоряджень призупинена на час розгляду справи по суті.

Нагадаємо, тарифи на комунальні послуги в Києві підвищилися з 1 червня.

Раніше лідер блоку свого імені Віталій Кличко закликав киян приєднатися до його судового позову до КМДА щодо тарифів на житлово-комунальні послуги в столиці.

Читайте також:

Суд скасував підвищені комунальні тарифи в Києві

Кличко закликає киян повстати проти тарифів на житло

У Києві збільшилися тарифи у 8 разів

Після року застою у Києві починає дорожчати житло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: