У Черновецького заберуть половину повноважень

В Партії регіонів заявляють, що посади мера Києва і голови Київської міської держадміністрації необхідно розділити.

Мер Києва Леонід Черновецький може втратити свою посаду глави Київської міськдержадміністрації, заявив регіонал Володимир Рибак.

За його словами, минулого тижня Черновецькому на зустрічі в Кабміні сказали: "якщо не наведеш порядок – будуть вжиті найжорстокіші заходи. Аж до дострокових виборів".

Рибак виступає також за розподіл посад мера і глави КМДА.

"Я вважаю, що там потрібно сьогодні призначати голову Адміністрації Києва, якщо треба – вносити зміни в закон. І вибудовувати виконавчу владу, виконувати в Києві соціальні програми!", - відзначив депутат.

"Треба затвердити програми по медицині (там дуже багато питань), соціальній підтримці, комунальному господарству, будівництву житла, будівництву метро. А сесія, на мій погляд, займається тільки роздачею землі. Жодної програми не розглядають! Це лихо!", - відзначив Рибак.

За його словами, Черновецькому дали "тримісячний термін".

"Якщо він не відреагує... От, я в суботу приводив Миколі Яновичу (Азарову - ред.) порівняння: як це можна – бути директором підприємства і жодного разу за три роки не зустрітися з начальниками цехів. Чи може такий директор керувати заводом? А тепер скажіть: чи може людина керувати містом, якщо глави адміністрацій три роки не були у нього? Це ж абсурд!", - обурився Рибак.

Читайте також:

БЮТ: Черновецький витратив кредит довіри Януковича

Азаров дав Черновецькому три місяці

Азаров погрожує Черновецькому і Ко відставкою
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: