У "червоній" зоні карантину не залишилося жодного регіону — МОЗ

У "червоній" зоні карантину не залишилося жодного регіону — МОЗ

УНІАН

Україна вийшла з третьої хвилі коронавірусу і за показниками переважна кількість регіонів — у "жовтій" зоні.

В Україні станом на 8 травня не залишилось жодної області у "червоній" зоні епідемічної небезпеки. Переважна кількість регіонів за показниками перебуває на "жовтому" рівні. 

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з оновленим розділенням на карантинні зони, "помаранчевий" рівень епіднебезпеки залишається у 7 областях – Волинській, Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Тернопільській та Черкаській.

У "жовтій" зоні решта областей та місто Київ. Також, як повідомляє МОЗ, рівень госпіталізації не перевищено в жодній області.

Нагадаємо, 8 травня Сумська область, яка була єдиною у "червоній" зоні, послабила обмеження. Регіон вийшов із "червоної" зони і переходить до " жовтого" рівня епідемічної небезпеки.

Від 6 травня "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 скасували на території Харківської, Хмельницької та Чернігівської областей, а від 7 травня -  на території Запорізької та Полтавської областей.

Крім цього, з виходом усіх областей з "червоної" зони, Україна вийшла з третьої хвилі коронавірусу. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на своїй сторінці у Facebook.

Новини України: що змінилося у Запоріжжі після виходу з "червоної" зони

Новини України: що змінилося у Запоріжжі після виходу з "червоної" зони