У четвер Рада призначить п'ять нових міністрів

Вирішення кадрових проблем у Кабміні Верховна рада розгляне першим питанням на засіданні 8 жовтня. БЮТ пообіцяв, що в уряді буде п'ять змін.

У четвер, 8 жовтня, Верховна рада першим питанням розгляне звільнення і призначення міністрів в уряді. Про це повідомив народний депутат від БЮТ Андрій Кожем'якін.

"Тільки що закінчилась погоджувальна рада, на якій більшістю голосів лідерів фракцій було проголосовано рішення щодо розгляду кадрових питань завтра о 10:00 ранку. Ми пішли на компроміс, погодившись із КПУ, яка запропонувала спочатку розглянути питання звільнення, а саме є 7 пропозицій, а потім розглянути питання щодо призначень", - сказав політик.

За його словами, також буде розглянуте питання призначення керівників Антимонопольного комітету і Держкомтелерадіо України. 

"Як відомо Партія регіонів, КПУ та НУ-НС раніше внесли подання на звільнення таких міністрів: (міністр внутрішніх справ Юрій) Луценко, (міністр освіти і науки Іван) Вакарчук, (міністр культури і туризму Василь) Вовкун, (міністр юстиції Микола) Оніщук, (міністр промислової політики Володимир) Новицький та інших. Але за всі ці звільнення наша фракція голосувати не буде", – зазначив Кожемякін.

На уточнююче питання щодо призначень Кожем'якін наголосив, що у четвер  буде призначено двох віце-прем'єрів, міністра транспорту і зв'язку, міністра фінансів та міністра закордонних справ.

Про те, що ВР розгляне кадрові питання, повідомив і спікер Володимир Литвин. За його словами, такої домовленості було досягнуто на погоджувальній раді. Голосування, швидше за все, відбудеться у таємному режимі.

Нагадаємо, кандидатури нових міністрів було внесено до Верховної ради ще у червні.

В цілому Раді було запропоновано призначити Михайла Згуровського і Юрія Любоненка на посади віце-прем'єрів, Федора Ярошенка - на посаду міністра фінансів, Таріела Васадзе - на посаду міністра транспорту і зв'язку, Віктора Шемчука - на посаду міністра юстиції, Олександра Клименка - на посаду голови Мінвуглепрому і Олега Шамшура - на посаду голови МЗС.

Володимир Каретко є кандидатом на посаду голови Антимонопольного комітету.

Читайте також:

БЮТ вимагає в заблокованої Ради негайно призначити нових міністрів

БЮТ підтвердив список нових міністрів

Регіонали готові підтримати уряд в обмін на відставку двох міністрів

ВідеоУ четвер Рада призначить міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: