У четвер Рада розгляне підвищення пенсійного віку

За словами спікера ВР Володимира Литвина, на останньому пленарному тижні заплановано розгляд понад 136 питань, і у парламенту попереду "напружена робота".

Верховна рада 7 липня розгляне у другому читанні законопроект про пенсійну реформу. Про це під час засідання погоджувальної ради повідомив спікер парламенту Володимир Литвин.

За словами спікера, на останньому пленарному тижні заплановано розгляд понад 136 питань, і у парламенту попереду "напружена робота".

Литвин зазначив, що традиційної години уряду 8 липня швидше за все, не буде — очікується, що у цей день Верховна рада урочисто закриє VIII сесію.

Як повідомляється, ще до початку погоджувальної ради, будівлю, де воно проходить, пікетували близько 20 осіб, які називають себе представниками "лівих профспілок".

Пікетувальники виступають проти пенсійної реформи і включення до порядку денного пленарного тижня відповідного законопроекту.

Нагадаємо, до законопроекту про пенсійну реформу після прийняття його в першому читанні внесено близько тисячі поправок.

Як повідомлялося, допрацьований Кабінетом Міністрів законопроект пенсійної реформи схвалили і Світовий банк і Міжнародний валютний фонд.

Реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту МВФ. При цьому розпочати її потрібно було ще в березні.

16 червня парламент у першому читанні схвалив законопроект про реалізацію в Україні пенсійної реформи.

Читайте також:

Рада схвалила підвищення пенсійного віку

Жінки зможуть йти на пенсію у 55 років, якщо мають стаж 30 років

В Україні кількість пенсіонерів зрівнялася з кількістю працюючих

ВідеоУ четвер Рада розгляне підвищення пенсійного віку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: