У четвер розпочинаються судові слухання у справі афери "Еліта-Центру"

Навіть приміщення, яке виділено для проведення слухань у справі Волконського, не здатне вмістити усіх бажаючих бути присутніми.

У четвер, 11 лютого, у Печерському районному суді Києва розпочнеться слухання кримінальної справи Олександра Волконського (Шахова) за звинуваченням в організації афери компанії "Еліта-Центр".

Як повідомили в організації Центр правозахисту, приміщення, яке виділено для проведення слухань у справі Волконського, не здатне вмістити усіх бажаючих бути присутніми і вимагають від суду надати більш просторе приміщення.

"Зал Печерського районного суду, в якому плануються слухання, здатний вмістити близько 40 людей, а охочих подивитися в очі злочинцеві, який забрав у них майбутнє - сотні", - заявив голова правління ГО Центр правозахисту Юрій Федоренко.

Нагадаємо, що в січні Печерський районний суд Києва не визнав доводи потерпілих про необхідність дорозслідування кримінальної справи Олександра Волконського (Шахова) за звинуваченням в організації афери компанії "Еліта-Центр", і призначив розгляд справи на 11 лютого 2010 року.

Засідання суду відбудеться за адресою Київ, вулиця Хрещатик, 42-а.

За даними МВС, в результаті будівельної афери "Еліта-Центр", яка була розкрита в лютому 2006 року в Києві, постраждали 1760 людей. Всього в інвесторів шахрайським шляхом вкрадено понад $ 100 мільйонів.

Читайте також:

Суд над організатором афери "Еліта-Центру" розпочнеться 25 січня

Міліція вже не сподівається повернути гроші вкладникам "Еліта-центру"

Справу організатора афери "Еліта-Центру" передано до суду

Організатору афери "Еліта-Центр" висунуто звинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: