У Чопі масово протестують проти пункту для біженців і нелегалів

У центрі Чопа збираються звести новий пункт тимчасового утримання нелегалів - у рамках угоди з ЄС про реадмісію. Мешканці міста виступили проти.

Мешканці закарпатського Чопа влаштували протести проти будівництва на території Чопського прикордонного загону нового пункту тимчасового утримання нелегалів.

Торік через пункт пройшло біля тисячі осіб. "Існує спеціальне приміщення для роботи в адмінпорядку з порушниками. Ми не розділяємо, чи це іноземець, чи з СНД, чи українець", - розповів керівник Чопського прикордонного загону Юрій Самбор.

Однак місцевих мешканців бентежить те, що пункт розташовано у самому центрі міста, поруч зі школою. Люди зібрали вже близько двох тисяч підписів проти будівництва нового пункту для нелегалів. Дозволу на це не дала і сесія міськради.

За словами міського голови Галини Цар, під сумнівом також законність існування вже наявного притулку.

"Для теперішнього пункту для нелегалів громада міста і влада дозволів жодних не давала. Я роблю офіційне звернення до правоохоронців перевірити законність цього пункту", - зауважила мер.

Натомість Юрій Самбор стверджує – прикордонники діють в рамках угоди про реадмісію. "Приймаємо цих осіб у встановленому порядку. Ті, які підлягають видворенню направляємо за межі області в інші регіони", - пояснив він.

Водночас прикордонники запевнили, що без дозволу громади нового пункту для нелегалів не буде. А от реконструкцію старого, попри протести, таки розпочали.

Читайте також:

Україна посилює боротьбу з нелегальною міграцією

Уряд очікує, що скоро в Україну повалять іноземні мігранти

Росіянин на санях переправляв до України партію в'єтнамців

Почала діяти угода про реадмісію

ВідеоЧопський прикордонний загін в облозі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: