У Чорнобилі найнижчі показники захворюваності на рак

Головний онколог України зазначив, що Чорнобильська зона є однією з найбезпечніших в плані ризику захворіти на онко. Також він назвав найпроблемніші райони України з найвищими показниками захворювання на рак.

 У районі Чорнобиля показник захворюваності на рак – один з найнижчих в країні.

Про це повідомив головний онколог України, директор Національного інституту раку України Ігор Щепотін сьогодні на брифінгу перед відкриттям Конгресу директорів онкологічних інститутів країн СНД.

За його словами, в Україні довгі роки спекулювали на темі високих показників захворюваності онкологією на територіях Чорнобиля. «Проте саме там, а це північний захід країни, рівень захворюваності один з найнижчих. Така статистика», - зазначив Щепотін.

Він підкреслив, що найчастіше хворіє на рак населення східних і південних регіонів, найнижчі ж показники – на півночі, заході і в центрі України.

Він також проінформував, що в Україні щороку захворює на рак 165 тисяч людей, 90 тисяч щороку вмирає.

«Кожен третій чоловік і кожна п'ята жінка мають шанс захворіти на рак. Сьогодні на обліку перебуває близько мільйона громадян. Найбільш поширені онкопатології у чоловіків - рак легенів, шлунка, рак передміхурової залози, товстої кишки і підшлункової залози. У жінок - рак молочної залози, товстої кишки і онкогінекологія, зокрема рак шийки матки», - зазначив головний онколог України.

Читайте також:

Близько 30 зарубіжних фармкорпорацій випробовують ліки на українцях

Діти, які здолали рак, вважають це найбільшою перемогою

Онкологи лікують хворих на рак анкетами

Життя у зоні відчуження ЧАЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: