У Чорнобилі туристичний бум після виходу популярного серіалу HBO

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За один місяць зону відвідали понад 14 тисяч туристів.

2019 року встановлено новий рекорд відвідуваності зони відчуження ЧАЕС. За даними Державного агентства з управління зоною, протягом восьми місяців зону відчуження відвідали майже 75 тисяч туристів. Про це повідомляє агентство на сторінці у соцмережі Facebook.

"Цього року вже встановлено новий рекорд відвідуваності зони відчуження - 74 671 турист за вісім місяців. Тільки за серпень 2019 зону відвідали 14 416 осіб. Від початку року цей показник збільшився вп'ятеро: ще в січні-лютому зону відвідували менш ніж 3 тисячі осіб на місяць, а починаючи з березня кількість туристів почала зростати", - йдеться у повідомленні.

Зараз у зоні відчуження затверджено 21 маршрут для відвідувачів - 13 наземних, п'ять водних і три повітряні маршрути. Старт повноцінної роботи водних і повітряних маршрутів стане можливим після завершення облаштування контрольно-пропускних пунктів.

Нагадаємо, 1 серпня повідомлялося, що у Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику розробили водний туристичний маршрут, першопрохідцями траси стали близько чотирьох десятків журналістів.

Відео На каяках вздовж Чорнобиля: у зоні відчуження відкривають нові туристичні маршрути

У зоні відчуження організатори екстрим-турів тестують нову розвагу для туристів. Ще не визначилися з вартістю, проте переконані - попит буде. Журналістка ТСН випробувала все на собі. Чи почувалась безпечно – у сюжеті.

На каяках вздовж Чорнобиля: у зоні відчуження відкривають нові туристичні маршрути

Залиште свій коментар

Вибір редакції