У Чорнобилі затримано нелегальних журналістів з Росії

Дата публікації
Перегляди
1562
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чорнобилі затримано нелегальних журналістів з Росії

ЧАЕС. Ілюстрація / Фото: AFP

У місті Чорнобиль співробітники правоохоронних органів затримали групу осіб, які потрапили до зони відчуження під виглядом журналістів росівйських ЗМІ.

Працівники МНС України затримали у чорнобильській зоні відчуження групу людей, які потрапили до зони нелегально під виглядом журналістів одного з російських ЗМІ.

Про це повідомили в прес-службі МНС.

Затримання стало наслідком перевірки, яку МНС, Державне агентство України з управління зоною відчуження здійснили спільно з правоохоронними органами і таким чином відреагували на повідомлення у ЗМІ щодо продовження поїздок з пізнавальною метою до чорнобильської зони в супереч забороні ГПУ.

Нині правоохоронні органи здійснюють заходи відповідно до чинного законодавства. Вивчається питання заборони в'їзду в Україну протягом трьох років двом громадянам Росії - організаторам цієї поїздки. Людей, які були затримані разом з ними, проінформували, що вони стали жертвами шахрайства та відпустили.

Інформагентство підтвердило, що жодних документів до МНС не подавало і не планувало візит у Чорнобильську зону.

Після скасування Наказу МНС про "Порядок відвідування громадянами України, іноземними делегаціями та іноземцями зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення" проводяться лише "технічні" візити – для здійснення своєї професійної діяльності зону відчуження можуть відвідати журналісти, науковці, студенти тощо.

Читайте також:

Балога запевнив, що до серпня туристи повернуться у Чорнобиль

Генпрокуратура заборонила возити туристів в Чорнобиль

Чорнобиль закрили для туристів

У Балоги покажуть, де безпечно ходити по Чорнобильській зоні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1562
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація