У Чорнобильській зоні виділили землю для будівництва першої вітрової електростанції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зона відчуження має високий рівень інвестиційної привабливості.

Уряд ухвалив рішення виділити землю на території Зони відчуження під будівництво об’єктів вітрової енергетики.

Про це повідомив очільник Міністерства екології та природних ресурсів України Остап Семерак, передає прес-служба відомства.

Рішення стосується дозволу на розроблення проекту землеустрою на кількох ділянках в Іванківському районі Київської області загальною площею 7 га для розміщення, будівництва, експлуатації будівель і споруд об’єктів вітрової енергетики.

"Це не лише хороша новина для потенційних інвесторів, а й продовження взятого нами курсу на збільшення частки альтернативної енергетики у загальному енергобалансі країни. Для Мінприроди важливо, що об’єкти відновлювальної енергетики не потребують постійної присутності людей і є абсолютно безпечними для довкілля", - сказав Семерак.

Він нагадав, що торік уряд ухвалив низку важливих рішень, які спростили процедуру для ведення господарської діяльності на цій території. Семерак зазначив, що Зона відчуження має високий рівень інвестиційної привабливості, що підтверджують інвестори з різних країн світу.

У відомстві також нагадали, що за два роки надійшло понад 60 заявок від інвесторів на відведення земельної ділянки у зоні відчуження з метою реалізації проектів відновлювальної енергетики. Це як вітчизняні компанії, так і компанії з Данії, США, Китаю, Німеччини, Франції, Японії та Білорусі.

Нагадаємо, Україна ввела в експлуатацію першу у Чорнобильській зоні сонячну електростанцію, побудовану практично навпроти укладеного в гігантський саркофаг реактора. Комплекс потужністю 1 мегават може покрити потреби в електроенергії 2 тисячі домівок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції