У Чорнобильській зоні знову почалась пожежа

У Чорнобильській зоні знову почалась пожежа

Фото: ДП "ЦОТІЗ"

Причиною став сильний вітер.

У Чорнобильській зоні через сильний вітер знову почалась пожежа.

Про це у Facebook повідомив член громадської ради Державного агентства України з управління зоною відчуження, директор Chornobyl Tour та Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко.

"Знов відкритий вогонь в Чорнобильській зоні", - написав він. Також Ярослав Ємельяненко додав, що в Зоні відчуження піднялася буря.

Зазначимо, що пожежу в Чорнобильській зоні, яка тривала 10 днів поспіль, 14 квітня вдалося згасити, останні два дні спостерігалось лише тління пеньків та деревини. Рятувальникам дуже допоміг дощ. Нагадаємо, 4 квітня в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. До гасіння залучили авіацію. 6 квітня поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу в Чорнобильській зоні. Журналісти ТСН, які побували на місці згарища, кажуть, що вогнем знищено не лише ліси, а й 12 віддалених сіл, цвинтарі. Від пожежі загинули та постраждали сотні тварин. Збитки сягають десятків мільйонів гривень, проте точна площа вигорання ще невідома.

Повʼязані теми:

Наступна публікація