У Чорнобильському лісі створять сховище відпрацьованого ядерного палива

Уряд виділив під це понад 45 га лісу.

У Зоні відчуження в Київській області під будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива виділили 45,2 га лісу.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну №721, передає "Українська правда".

"Вилучити з постійного користування... ліси ... загальною площею 45,2 гектара, розташовані між колишніми селами Стара Красниця, Буряківка, Чистогалівка та Стечанка у зоні відчуження ... та надати їх у постійне користування ДП "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" для будівництва та експлуатації централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів ...та будівництва під'їзної залізничної колії", - йдеться в документі.

Землю виділено із зміною цільового призначення з правом вирубування дерев і чагарників.

Наголошується, що під час експлуатації сховища будуть застосовані передові новітні технології та устаткування для зберігання відпрацьованого ядерного палива.

Нагадаємо, у Чорнобилі з'явились претенденти на будівництво сонячних електростанційЗа словами керівника відомства, Чорнобильська зона є територією з невикористаним потенціалом і залишається перспективною для розвитку відновлювальної енергетики в Україні. 2.html

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: