У Чорноморську з ганьбою звільнили директора порту – віце-мер міста

Дата публікації
Перегляди
2650
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чорноморську з ганьбою звільнили директора порту – віце-мер міста

Фото: УНІАН

На посаду уже призначили виконувача обов'язків директора. 

Директор ДП "Морський торговельний порт "Чорноморськ" Сергій Крижанівський звільнений з посади через неефективне управління портом.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив віце-мер міста Чорноморськ  Юрій Крук.

"Уряд України і Міністерство Інфраструктури зробило yнайкращий подарунок колективу Чорноморського порту напередодні 59-ї річниці з дня його заснування! Крижановський з ганьбою звільнений з посади, яку він займав! Банда "вороваек" і псевдореформаторів, яка грабувала порт півтора року йде в минуле як чорна сторінка в історії порту!", - написав він.

Дорогие портовики и черноморцы!!! Правительство Украины и Министерство Инфраструктуры сделало лучший подарок коллективу ...

Опубліковано Юрієм Круком 4 серпня 2017 р.

Окрім того, він розповів, що з 4 серпня виконувачем обов'язків директора порту призначений Єременко Анатолій Васильович.

"Найближчим часом буде призначений новий менеджмент містоутворюючого підприємства Чорноморська і це має важливе значення для морської галузі. Має бути непроста робота по відродженню колишньої слави порту, який по праву гідний бути лідером галузі", - йдеться у повідомленні Крук. 

Нагадаємо, 1 липня Україна почала головувати в Організації чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС). Як раніше повідомили в МЗС України, українське головування буде зосереджене на проблемах економічного співробітництва в умовах безпекової кризи в регіоні. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2650
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація