У Чорному морі через спеку масово гине риба

Через аномальну спеку водорості почали знищувати кисень у воді, тому риба викидається на узбережжя. Сотні тонн мертвої риби зіпсували відпочинок курортникам.

У Чорному морі зафіксований масовий мор риби. Зокрема, на курортне узбережжя в Коблевому викинулися мільйони бичків, камбали та медуз.

Через аномально високу температуру води у водоростях почалися хімічні процеси, які знищують кисень. За кілька годин на пляжі загинуло майже двісті тонн риби.

Курортники не дочекавшись комунальників самі зібрали дохлу рибу, яка під палючим сонцем почала гнити, над пляжем зібралися зграї птахів та рої мух.

В адміністрації пляжу повідомили, що не змогли своєчасно загнати техніку, бо вдень було багато відпочивальників. Лише вночі вдалося повністю прибрати пляж від мертвої риби.

Мертву рибу зібрали на березі, але в морі вона залишилася. Вода від цього змінила колір і почала тхнути.

Щоправда це не заважає курортникам надолужувати втрачений відпочинок. У брудній воді купаються і дорослі і діти. Поряд плавають мертві медузи та бички.

Учені масову загибель пов'язують із цьогорічними погодними аномаліями. На початку літа сильні зливи нанесли в море річкову рослинність, а згодом вода нагрілася до рекордної температури, і в ній розпочалися небезпечні хімічні процеси. Кажуть, у цей період краще взагалі не купатися.

Науковці прогнозують повторення масових заморів в інших водоймах аж поки не спаде спека.

Як повідомлялося, масовий замор риби вже стався на території Дніпро-Бузького та Тилігульського лиманів у південних областях України. За інформацією екологів, йдеться про десятки тонн риби.

Читайте також:

У Казахстані від аномальної спеки зацвіли підсніжники

Через спеку Україна втратила 5 млн тонн зерна

У лиманах на півдні України через спеку масово гине риба

Спека та водорості перетворюють Дніпро на болото

ВідеоМасовий мор риби у Чорному морі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: