У Чорному морі російський корабель спробував захопити український рятувальний катер

Інцидент стався в районі Скадовська.

У Чорному морі російський корабель спробував захопити український рятувальний катер

© Міністерство інфраструктури України

У Чорному морі російський корабель спробував захопити український рятувальний катер.

Про це повідомляє міністерство інфраструктури у Facebook.

Зокрема, інцидент стався ще 24 квітня під час проведення штатних навчань рятувальниками Морської пошуково-рятувальної служби в Чорному морі, в районі Скадовська.

Повідомляється, що російській корабель здійснив спробу захоплення українського рятувального катера, але його команда не допустила захоплення судна.

"Кораблі Російської Федерації, що базуються в анексованому Росією Кримському півострові, наблизилися до українського рятувального катера і вийшли в ефір з вимогою "застопорить ход и лечь в дрейф". Команда українського рятувального катеру відмовилася виконувати протиправні вимоги, зазначивши, що катер перебуває у територіальних водах України, після чого взяли курс на Скадовськ", - повідомили у відомстві.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян відзначив професійні й врівноважені дії українських рятувальників і пообіцяв їх нагородити.

Нагадаємо, російський розвідувальний корабель пішов на дно Чорного моря. інцидент стався у четвер, 27 квітня, близько полудня. За 40 кілометрів від Босфору російський корабель зіткнувся з судном "Ашот-7" і отримав пошкодження по правому борту. На місце НП відразу висунулися катери турецької берегової охорони, які врятували екіпажі обох суден. Всього рятувальники евакуювали 78 осіб. 

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie