У Чорному морі затонуло судно з українськими моряками: з'явилося відео аварії

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
21к
У Чорному морі затонуло судно з українськими моряками: з'явилося відео аварії

Associated Press

Рятувальна операція проводилася за дуже поганої погоди, за швидкості вітру 50 км/год і хвиль заввишки до 4 метрів.

11 березня у Чорному морі біля берегів Румунії затонуло судно, на борту якого перебували 13 українських моряків. Попередньо, дві людини загинули, одна вважається зниклою безвісти. 

У Мережі оприлюднили відео аварії суховантажу Волго-Балт 179 і рятування українських моряків з потопаючого судна недалеко від румунського порту Констанца.

У МЗС вже підтвердили інформацію про загибель двох українців, консули відбули до порту Констанци. Одного члена екіпажу ще шукають, у морі триває рятувальна операція. Суховантаж йшов з російського порту Ростов-на-Дону і прямував у румунську Констанцу.

Відомо, що судно, вік якого майже пів століття, належить українській компанії "Seatrans" з Миколаєва. Напередодні воно завантажилось вугіллям у Росії під прапором Коморських островів і рухалося до Румунії. Попередньо фахівці розглядають кілька версій аварії - через потужні хвилі вантаж міг зміститися і потягнув судно на бік, друга версія - технічний стан суховантажу.  В українському МЗС повідомляють про 10 врятованих українців. Одну жінку доправили до лікарні у Констанцу.

Відео аварії судна оприлюднило видання Думська:

Судно GSP Falcon врятувало 10 з 13 членів екіпажу, зокрема жінку:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Наступна публікація