Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У чорному піску з Чорногорії, який завезли до херсонського порту, виявили небезпечні домішки

Самого піску практично немає.

Домішки важких металів перевищують допустимі норми у піску, який роками завозили до порту в Херсоні, а далі відправляли на місцеві звалища. Це стало відомо після перевірки останнього із вантажів, який викликав сумніви в українських прикордонників, йдеться в ТСН.16.45.

Тепер херсонські митники проситимуть уряд на державному рівні звернутися до влади Чорногорії, щоби повернути вантаж додому.

 «На звалище не можна таке відправляти. І ми не маємо права і не будемо оформлювати цей груз. Буде звернення уряду України до уряду Чорногорії відповідно до конвенції повернути цей пісок за рахунок чорногорського уряду», - зазначив в.о. начальника Чорноморської митниці Олександр Шуцький.

Нагадаємо, що три тонни підозрілого піску вивантажили в херсонському порту ще на початку грудня. Виявилося, що вантаж, який із Чорногорії відправили як відходи після чистки днищ суден, до Херсона прибув як пісок. Його мали вивезти на міське сміттєзвалище для пересипання сміття. Гарантійний лист від мерії, що вантаж приймуть, виявився підробним - через це триває кримінальне провадження. 

Відео У чорному піску із Чорногорії піску практично немає - висновки лабораторії

Зате домішки важких металів перевищують допустимі норми. Це висновки лабораторії, яка досліджувала скандальний вантаж. Три тони підозрілого піску вивантажили в херсонському порту на початку грудня. Виявилося, що вантаж, який із Чорногорії відправили як відходи після чистки днищ суден, до Херсона прибув як пісок.  

У чорному піску із Чорногорії піску практично немає - висновки лабораторії

Залиште свій коментар

Вибір редакції