У Чорновола немає грошей на свою партію

Депутат повідомив, що рано розпрощався з політичною кар’єрою, але на створення нової партії не має грошей, бажання і таланту.

Народний депутат Тарас Чорновіл не планує створювати свою політичну силу, - у нього для цього немає ні бажання, ні грошей, ні організаторського таланту. Про це політик заявив в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

"Мені це якось нецікаво. У нас всі проекти все одно глохнуть, немає там душі. До того ж, у нас в Україні політика стала витратною справою. А у мене немає грошей. І немає організаторського таланту. Я не вмію керувати людьми, не вмію віддавати накази і вимагати їх виконання. Тому я не хочу і не можу створювати свій політичний проект", - пояснив Чорновіл.

В той же час, депутат признався, що погарячкував із зреченням від політики (виходячи з Партії регіонів). "Ну, десь трохи на нервах говорив, - мовляв, все, фініш... Похорони політичної кар'єри. Насправді, похорони давно сталися, я так думаю. Якщо говорити про якусь гучну політичну кар'єру, то я її вже поховав, і закопав, і хрест поставив зверху. І, напевно, це до кращого. Але від участі в політиці я тоді не відрікався, і зараз не відрікаюся", - сказав він.

При цьому Чорновіл додав, що не бачить себе ні в одній з існуючих політичних сил, хоча пропозиції лунали і від великих, і від дрібних партій. "Сьогодні немає політичних сил, які викликали б у мене особисте, персональне захоплення. Красива казочка про те, що прийдуть молоді, красиві, з сильними руками і світлими головами - це виглядає сьогодні як якийсь абсурд. Але, може, з часом все зміниться. Якщо створюватиметься щось подібне, я буду готовий працювати, без претензій на лідерство", - підсумував народний депутат.

Нагадаємо, восени минулого року Чорновіл вийшов з Партії регіонів, в якій був декілька років. При цьому він заявив, що в найближчій перспективі "зав'яже з політикою". Рішення про виключення його з партії було прийняте в грудні.

Читайте також:
Чорновіл: мені соромно, що я підтримав Януковича у 2004
Чорновіл: Партія регіонів робить все, щоб Тимошенко стала президентомроці
Янукович закликав Литвина не розказувати всім, хто з ким цілується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: