Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У чотирьох великих містах уже стартував опалювальний сезон

Тепло подають переважно до бюджетних установ.

У чотирьох українських містах – Києві, Львові, Вінниці та Броварах на Київщині – вже офіційно стартував опалювальний сезон. Щоправда, тепло там подають переважно до дитсадків, шкіл, поліклінік, лікарень, закладів культури.

У Києві почали подавати до квартир гарячу воду, якої не було кілька місяців через борги за газ. Зокрема, вона вже з'явилася на Троєщині поблизу ТЕЦ-6. Місцеві жителі розповідають, що в деяких будинках уже навіть потепліли батареї.

Опалювальний сезон в Україні офіційно стартував15 жовтня. Проте, відповідно до правил, місцеві органи влади ухвалюють рішення про запуск опалення після того, як надворі протягом трьох днів поспіль середня температура повітря становитиме менше 8 градусів тепла. До кінця цього тижня в Україні ще триватиме "бабине літо", а  похолодає на вихідних.

ВідеоОпалювальний сезон-2018: хто може претендувати на субсидію та що робити тим, кого її позбавили

128 тисяч розлучень - половина від кількості весіль. Це - цифри року минулого. Але нині, особливо на осінь, очікують ще потужнішу хвилю розірвання шлюбів. Справа тут зовсім не в почуттях, що охололи, а в субсидіях. В травні держава ускладнила правила надання субсидій: намагаючись зробити пільгу більш адресною. 

Опалювальний сезон-2018: хто може претендувати на субсидію та що робити тим, кого її позбавили

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції