Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"У цій ролі я відбулася": дружина бізнесмена Ярославського розкрила секрет щасливого шлюбу

Різниця у віці не створила для пари жодної проблеми.

Бізнесмен із понад 700-мільйонними статками знайшов кохання свого життя на конкурсі краси. 59-річний Олександр Ярославський і 31-річна Марина разом уже 13 років, мають трьох дітей, проте одружилися лише торік, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Марина народилася у місті Ізюм, працювала фотомоделлю і отримала титул другої віце-королеви Харкова. Тоді ж і познайомилася з бізнесменом Ярославським, який називав себе "Королем Харкова". Разом вони живуть в селі Мартово Харківської області. Марина закінчила Харківський інститут культури, але на публіці з’являється рідко. Жінка переважно перебуває в Лондоні, має сторінку в Instagram, куди викладає багато своїх світлин, а чоловіка називає Сашою або Санею.

ВідеоДружина мільйонера Марина Ярославська розповіла про діаманти та небезпечний аперкот

Йому 59, їй 31. Його статки ЗМІ оцінюють у понад 700 мільйонів доларів, а її він знайшов на конкурсі краси. Марина та Олександр Ярославські разом уже 13 років. Мають 3 спільних дітей. Одружилися лише торік у розкішному британському готелі. Про таку велику різницю, діаманти, безлімітну золоту карточку та небезпечний аперкот Марини - в історії ТСН.  

Дружина мільйонера Марина Ярославська розповіла про діаманти та небезпечний аперкот

Різниця в віці її не бентежить. "Нас познайомив спільний друг. Одразу закохалася", - каже вона. Марина визнає, що була підкорена спортивною статурою, наполегливістю та розумом. "Квіти були, великі букети. Це мене підкорює. Мені досить букета квітів – і я попливла", - каже жінка. Близьке оточення пари називає її класичним прикладом щасливої дружини – не бізнес-леді, а мамою, домогосподаркою та дружиною. "У цій ролі я відбулася. І непогано в ній почуваюся", - визнає вона.

Бізнесмен радіє, що в нього немає конфлікту інтересів із дружиною і для з’ясування родинних суперечок не потрібно залучати адвокатів. За надійний тил Ярославський віддячує дружині щедрими подарунками – коштовностями. "Як і будь-яка дівчина, я обожнюю діаманти", - зізнається Марина. "Мій чоловік усе дозволяє та вдягає мене. Тому що коли я не знаю, що вдягти, сукню таку обирає, котру я б собі не дозволила. І всі просто: вау", - розповідає вона.

Олександр пояснює, що так робить приємне насамперед собі. "Це ж дуже приємно! Я не їй роблю подарунки, я роблю подарунки собі", - каже він. Дружину чоловік ревнує хіба до дітей, а девізом стосунків пара називає комфорт: "Тобі з людиною має бути комфортно, тебе має притягувати і маєш розуміти, що тобі добре".

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції