У Цушка заберуть частину повноважень

У структурі Мінекономіки можуть відбутися зміни. Частину повноважень щодо проведення зовнішньої торговельної політики віддадуть Міністерству закордонних справ.

Кабінет Міністрів вивчає можливість реорганізації Міністерства економіки, яке очолює Василь Цушко, з передачею частини повноважень щодо проведення зовнішньої торговельної політики Міністерству закордонних справ.

Про це повідомив журналістам заступник міністра економіки Валерій Мунтіян.

"Я хочу сказати, що така тенденція існує. Варіанти теж такі існують. Є виступи президента, прем'єр-міністра, міністра закордонних справ, у яких вони говорять, що потрібно посилювати в зовнішньоекономічній політиці саме економізацію. Я думаю, що цей напрям правильний", - сказав заступник міністра.

При цьому він наголосив, що не знає, у якій формі будуть відбуватися зміни в структурі Мінекономіки, додавши при цьому, що подібний досвід уже мають багато країн світу.

Нагадаємо, раніше президент ініціював передачу торгово-економічних представництв України за кордоном з ведення Міністерства економіки Міністерству закордонних справ.

8 квітня Віктор Янукович ліквідував торгово-економічні місії в складі закордонних дипломатичних представництв України й доручив МЗС забезпечити створення в складі диппредставництв України відділів з економічних питань.

Читайте також:

Міністр економіки: кредит МВФ врятував країну від дефолту

Європа покращила прогноз росту української економіки в наступному році

Цушко розповів, як він потрапив у міністри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: