У ЦВК назвали орієнтовну дату офіційного оголошення результатів виборів

Дата публікації
Перегляди
6657
У ЦВК назвали орієнтовну дату офіційного оголошення результатів виборів

УНІАН

Через свята цей процес може затягнутись.

Центрвиборчком попереджає, що оголошення офіційних результатів виборів президента України може затягнутись через святкові та вихідні дні. Про це член ЦВК Євген Радченко розповів у ТСН.

"Великдень для українців - одне з найбільших свят, тому ми хвилюємось, що можемо не отримати інформацію від судових органів влади про те, що ніде немає позовів. Ми зможемо встановити і оголосити результати орієнтовно 30 квітня", - зазначив Радченко.

А попередні результати виборів, за електронними протоколами, орієнтовно стануть відомі за 2-3 дні. 

ЦВК повідомила про відсутність скарг про проходження виборчого процесу в країні

ЦВК повідомила про відсутність скарг про проходження виборчого процесу в країні

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.