У Дакар на КрАЗі

Цілком вірогідно, Україна вже в 2010 році зможе взяти участь у ралі "Дакар" - «АвтоКрАЗ» готовий почати виробництво авто з цією метою.

КрАЗ авто
Красень КрАЗ-6322
Холдингова компанія «АвтоКрАЗ» планує випустити автомобіль КрАЗ 5173РЕ для участі в ралі «Дакар» у 2010 році. Про це сьогодні на прес-конференції заявив генеральний директор підприємства Сергій Сазонов.

За словами С.Сазонова, «ми готові приступити до виробництва серійної партії з 15 автомобілів, що є обов`язковою умовою участі в конкурсі». Вартість усієї програми, за даними гендиректора, становить близько 40 мільйонів грн. За словами С.Сазонова, «сьогодні Холдингова компанія не може собі дозволити виділити такі кошти, тому ми хочемо зробити це національним проектом. Хочемо, щоб наші бойові автомобілі несли на собі рекламу провідних підприємств нашої країни».

”Дослідний зразок конструктори планують виготовити вже в грудні цього року,” – додав гендиректор ХК «АвтоКрАЗ».
КрАЗ 5173РЕ – спортивний повнопривідний автомобіль колісної формули 4х4 із незалежною підвіскою всіх коліс. Він створений спеціально для експлуатації на всіх видах доріг і місцевості в різних кліматичних умовах при температурі від –45 до +55 градусів. Автомобіль може долати підйоми до 32 градусів і ухили до 25 градусів. Запас ходу в екстремальних умовах руху автомобіля – не менше 850 км, при запасі палива в двох паливних баках загальною ємністю 900 літрів. КрАЗ-5173РЕ може долати перевали до 5000 м над рівнем моря й річки глибиною до 1,5 метрів. Автомобіль оснащений спортивним високофорсованим восьмициліндровим V-подібним двигуном потужністю 740 к.с.

Робоча назва проекту – «САМУМ», походить від арабської назви сухого гарячого вітру, який утворюється в пустелях Північної Африки та Аравійського півострова й супроводжується сильними піщаними бурями.
Підтримку проекту здійснює Київський міський автомотоклуб (КМАМК).

Нагадаємо, сьогодні, 28 червня, в Кременчуку проходить третє щорічне автошоу “КрАЗ-2007”, де холдингова компанія “АвтоКрАЗ” презентує національний проект “КрАЗ на ралі “Дакар”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: