У Давосі відбудеться Український ланч

На ланчі очікуються телемости з Януковичем та Тимошенко, а також виступи Тігіпка та Яценюка.

Сьогодні, 29 січня, в Давосі Фонд Віктора Пінчука і міжнародна інвестиційний-консалтингова компанія EastOne проведуть Шостий Український ланч - Quo Vadis, Ukraine? (Куди йдеш, Україна?).

Цього року Український ланч проходить під час активної фази виборчої кампанії - між першим і другим турами виборів президента. Його особливістю стануть виступи кандидатів у президенти, які набрали найбільшу кількість голосів і вийшли в другий тур голосування, - Віктора Януковича та Юлії Тимошенко.

За тиждень до проведення другого туру виборів учасники Всесвітнього Економічного Форуму за допомогою телемостів отримають унікальну можливість вести прямий діалог з кандидатами про їхнє бачення майбутнього України, ключові пріоритети у внутрішній та зовнішній політиці.

Дискусія учасників ланчу з кожним з кандидатів пройде у формі телемосту між Україною і Давосом. Модератором дискусії стане Христя Фріленд, редактор Financial Times US.

По завершенню телемостів перед учасниками ланч-конференції виступить Сергій Тігіпко, який отримав третій результат за підсумками голосування в першому турі президентських виборів.

У дискусії також візьме участь лідер громадської ініціативи "Фронт змін" Арсеній Яценюк, що посів четверте місце в першому турі президентських виборів.

Davos Ukrainian Lunch - найбільший захід, присвячений Україні, який щорічно проходить у Давосі під час Всесвітнього Економічного Форуму. Дискусії Українського ланчу покликані сформувати думку ділових і політичних кіл світу про ключові тенденції в розвитку сучасної України.

Фонд Віктора Пінчука і міжнародна інвестиційно-консалтингова компанія EastOne проводять Українську ланч-конференцию в Давосі з 2005 року.

Очікується, що цього року більше 300 людей, серед яких представники ділових кіл, політики, громадські діячі і журналісти візьмуть участь в роботі Шостої Української ланч-конференції.

Читайте також:

Глава служби безпеки Давоського форуму застрелився з табельної зброї через алкоголізм

Пінчук провів перший "український захід" у Давосі

У Давосі представлений план глобальної мережі фінбезпеки

У Давосі відкрилася зустріч Світового економічного форуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: