Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У День Голодомору в Україні обмежать розважальні заходи та запалять свічки пам'яті

26 листопада о 16.00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання вшанування пам'яті жертв голодоморів.

Президент України Петро Порошенко видав указ з метою забезпечення належної організації та проведення заходів у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів (26 листопада 2016 року), вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Кабміну доручено утворити у десятиденний строк організаційний комітет з підготовки та проведення заходів у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів. Уряд також повинен розробити, затвердити та забезпечити виконання плану заходів у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів.

Має бути проведена методична, наукова, інформаційно-просвітницька робота, щоб донести до українців об'єктивну інформацію про трагічні події голодоморів, що стали наслідком злочинних дій, вчинених комуністичним тоталітарним режимом, а також організовані тематичні виставки, презентації, відкриті лекції, інші публічні заходи, трансляції теле- та радіопередач, документальних фільмів, художніх творів, відео-, фото- та інших документів, записів свідчень очевидців тощо.

"На території України 26 листопада 2016 року приспустити Державний Прапор України, обмежити проведення розважальних заходів, внести відповідні зміни до програм радіо та телебачення", - йдеться у указі глави держави.

Документ також передбачає оголошення 26 листопада о 16.00 загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам'яті жертв голодоморів та проведення загальноукраїнської акції "Засвіти свічку".

Нагадаємо, остаточну кількість жертв Голодомору п'ять років тому визнав Апеляційний суд Києва. Під час Голодомору-геноциду 1932-1933 років загалом загинули 10 млн 63 тис. осіб.

Фотогалерея Подружжя Порошенків на колінах вшанували пам'ять жертв Голодомору (5 фото)

Відео 90-річна бабуся в свій день народження згадала про жахи радянщини

Залиште свій коментар

Вибір редакції