Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У День Незалежності "1+1" покаже документальний проєкт Дмитра Комарова про рекордний політ через всю країну

Дмитро Комаров з командою легендарних льотчиків здійснив першу рекордну експедицію через всю країну на маленькому чотиримісному літаку.

Майже 10 років поспіль Дмитро Комаров в програмі "Світ навиворіт" показував українцям зворотній бік життя екзотичних країн і підкорював разом з глядачем важкодоступні куточки планети. Тепер до Дня Незалежності відомий мандрівник підготував особливий подарунок — документальний проєкт "Світ навиворіт. Рекордний політ", який покаже "виворіт" рідної країни.

Прем'єра документального проєкту відомого мандрівника Дмитра Комарова "Світ навиворіт. Рекордний політ" відбудеться на телеканалі "1+1" 24 серпня об 11:15.

Дмитро Комаров

За три доби Дмитро Комаров разом з командою легендарних льотчиків на маленькому 4-місному літаку подолав більше 3 тисяч кілометрів, здійснив 33 зльоти і 33 посадки, відвідав 33 аеродроми. Маршрут охоплював практично всю Україну, за винятком закритих для польотів регіонів.

"Мені давно хотілося зняти щось особливе про Україну в стилі "Світу навиворіт". Спочатку ми планували просто поставити рекорд. Але насправді вийшло все набагато масштабніше. Ми відкрили для себе іншу Україну, яку не побачили б у звичайних подорожах, адже часто приземлялися в непопулярних з точки зору туризму місцях. Вкотре переконалися, що головна цінність нашої країни, головне багатство — це наші люди. Те, як нас зустрічали в найменших аеродромах країни, які навіть на карті не завжди знайдеш, — ці миті будуть жити в мені ще дуже довго і надихати мене. На жаль, в проєкті не вдалося показати приголомшливі пейзажі українського Криму, а також Донецької та Луганських областей, так як сьогодні це закриті для польоту території. Але я сподіваюся, що це все-таки трапиться в недалекому майбутньому", — розповідає Дмитро Комаров.

Дмитро Комаров

Політ був відзначений Національним реєстром рекордів України. Членами екіпажу разом з Дмитром Комаровим стали легенди української авіації — військові льотчики Ігор Табанюк і Андрій Блінов, а також оператор програми "Світ навиворіт" Олександр Дмитрієв. Під час польоту з ними завжди був талісман Діми Комарова — той самий український прапор, який супроводжує його в експедиціях вже більше 10 років.

У документальному проєкті глядач побачить неймовірні кадри краси української природи з висоти пташиного польоту — рідні Карпати, озера, річки, поля неосяжної української землі.

Дмитро Комаров

"З висоти відкриваються неймовірні краєвиди! Україна — фантастична, красива, ти дивишся і просто не віриш в те, що в ці багатства належать нашій країні. Пишаєшся і закохуєшся в неї знову. Для нас ця експедиція стала невеликою Україною навиворіт", — ділиться враженнями Дмитро.

Крім того, рекордсмени також розкажуть про українців, якими варто пишатися — тими, хто на маленьких літаках рятує життя дітей, дивує майстерністю пілотажу на авіашоу, своїми силами розвиває малу авіацію і будує аеродроми.

Дмитро Комаров

Ще учасники польоту поділяться, що стало справжньою загрозою для життя екіпажу, розкажуть, чому Олександра Дмитрієва більше не садять за штурвал, і покажуть, як міста-господарі дивували теплими прийомами. Вперше Дмитро Комаров випробує на собі політ на реактивному літаку і разом з єдиною пілотажною групою країни з Харкова виконає фігури вищого пілотажу. Телеглядачі побачать унікальні кадри того, що відчуває пілот під час виконання "мертвої петлі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції