У день парламентських виборів ТСН проведе шестигодинний марафон

У день парламентських виборів ТСН проведе шестигодинний марафон

Фото: tsn.ua

21 липня Телевізійна служба новин каналу "1+1"  у прямому ефірі проведе шестигодинний марафон та оголосить результати ексклюзивного екзит-полу на парламентських виборах.

У день виборів до Верховної Ради спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни". Традиційно ведучі працюватимуть у знакових локаціях просто неба.

ТСН розкаже про всі тонкощі передвиборчої кампанії, про перебіг подій у день голосування, а також покаже репортажі з найскандальніших дільниць. Під час марафону також вийде 5-серійний цикл сюжетів"Таємниці Верховної Ради" про становлення українського парламентаризму. Автором спецпроекту стала спецкореспондентка ТСН Ольга Кошеленко. Вона розкаже, як Верховна Рада змінювала країну і змінювалася сама. А також згадає ключові події та розповість про кулуарну частину роботи парламенту.

Разом з героями спецпроекту Ольга з’ясовуватиме, хто приніс корупцію у Раду, що стоїть за найгучнішими піар-акціями, та чому найважливіші рішення парламент ухвалював у кризові моменти. Серед спікерів циклу "Таємниці Верховної Ради" -  депутати Лілія Григорович, Ярослав Кендзьор, Тарас Чорновіл, колишні голови ВР Леонід Кравчук, Олександр Мороз, Арсеній Яценюк та чинний спікер Андрій Парубій.

Фото: tsn.ua

О 20.00 після закриття виборчих дільниць ТСН презентує результати власного екзит-полу, який на замовлення каналу"1+1" проведуть дві авторитетні компанії Kantar TNS та Info Sapiens.

Також в рамках марафону "Вибір країни" 21 липня відбудеться спецвипуск суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу". Вперше програма вийде за межі студії. Деталі телеканал "1+1" повідомить вже згодом.

Дивіться марафон ТСН "Вибір країни" 21 липня на телеканалі 1+1, а також в інтернеті – на сторінках ТСН у Facebook та YouTube.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Результати виборів до Ради
Наступна публікація