У День Перемоги командувати парадом буде Азаров

Глава уряду особисто взяв під контроль підготовку до проведення спільного українсько-російського святкування 65-річчя Великої Перемоги.

Прем'єр-міністр Микола Азаров очолив організаційний комітет з підготовки і святкування 65-річчя звільнення України від фашистських загарбників і перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Видано відповідне розпорядження. До цих пір оргкомітет очолював Іван Васюник.

Глава української держави Віктор Янукович має намір 8 травня в рамках святкування 65-ої річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні відвідати Москву, а 9 травня - відзначити свято в Україні. І військові паради пройдуть у всіх містах-героях України. Таку обіцянку він дав під час недавнього візиту до Москви.

У свою чергу президент Росії Дмитро Мєдвєдєв вважає, що спільне святкування Дня Перемоги є одним з ключових питань гуманітарної співпраці з Україною. "Можливо, самий найважливіший, виключно духовний проект – це спільна перемога, 65-річчя Великої Перемоги", - заявив він, додавши: "Віктор Федорович запропонував хорошу ідею - організувати спільний потяг, який привіз би ветеранів, ми це питання обов'язково пропрацюємо. Ця ідея виглядає дуже красиво, особливо якщо залучити туди і інші держави, консультації з ними ми проведемо".

Нагадаємо, що раніше Верховна рада оголосила 2010 рік роком ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Читайте також:

9 травня в усіх містах-героях пройдуть військові паради

У параді Перемоги в Севастополі вперше візьмуть участь кораблі Росії і України

ЧФ Росії розпочав підготовку до військового параду в Севастополі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: