У день річниці трагедії ТСН проведе тематичний випуск новин у Чорнобилі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нагадаємо, що до річниці Чорнобильської трагедії телеканал 1+1 підготував документальний фільм "Розщеплені на атоми", прем'єра якого відбудеться 26 квітня о 20:30.

Завтра, 26 квітня, у день 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи, ТСН проведе тематичний випуск новин о 16:45 безпосередньо з місця трагедії.

Ведуча Соломія Вітвіцька разом зі знімальною групою буде знаходитись у чорнобильській зоні увесь день, аби о 16:45 розповісти не лише про офіційні церемонії вшанування пам'яті жертв Чорнобилю, а й поділитися історіями простих людей, чиї долі були розбиті жахливою аварією.

"Наша мета – наблизити глядача до атмосфери, що панує у чорнобильській зоні, спонукати його до того, аби він замислився над тим, до яких страшних наслідків може привести звичайна людська халатність та байдужість", - розповіла шеф-редактор ТСН Елла Білостоцька.

Нагадаємо, що до річниці Чорнобильської трагедії телеканал 1+1 підготував документальний фільм "Розщеплені на атоми", прем'єра якого відбудеться 26 квітня о 20:30.

Окрім цього, 1+1 ініціював міжнародну соціальну акцію "День, коли ми втратили все", до якої входить сайт http://chornobyl30years.1plus1.ua/ з погодинною хронологією подій та відеоролик, присвячений жертвам Чорнобилю. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції