Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У день розстрілів на Майдані Шуляк 31 раз говорив телефоном з керівником снайперів

Дванадцять із них відбулися в період активної фази з 9 до 12 години.

Екс-командувач внутрішніх військ Станіслав Шуляк у день розстрілів на Майдані 20 лютого 2014 року 31 раз говорив телефоном з начальником відділу координації спецпризначення Управління бойової та спецпідготовки ГУ ВВ МВС України, полковником Сергієм Асавелюком.

Про це стало відомо з заяви представників ГПУ під час онлайн-допиту Шуляка. Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Встановлено, що 20 лютого у вас нараховується 31 телефонне з'єднання з полковником Асавелюком. З них 12 з'єднань у період активної фази з 9 до 12", — сказав представник прокуратури.

Шуляк, своєю чергою, заявив, що "Асавелюк і багато інших офіцерів, які перебували серед військ у цей період, вони дзвонили".

Екс-командувач також зазначив, що того дня він мав сотні дзвінків, які не пам'ятає.

"Минуло багато часу, я не пам'ятаю предмет розмови. Але визнаю, що дзвінки були", — сказав Шуляк.

Відповідно до даних ГПУ, Шуляк мав телефонну розмову з полковником ЗСУ Дремухом.

Крім того, ГПУ підтвердила факти розмови Шуляка телефоном з колишнім командиром спецроти "Беркут" Садовником та екс-президентом Януковичем.

Нагадаємо, 2 грудня під час допиту Святошинським районним судом Києва екс-командувач Внутрішніми військами МВС України Станіслава Шуляк заявив, що мешкає на території Сімферополя в окупованому Криму.

Шуляк проходить свідком у судовій справі щодо п'ятьох беркутівців, яких звинувачують у розстрілі активістів на Майдані Незалежності в лютому 2014 року. Він мав давати покази разом із Віктором Януковичем 25 листопада. Проте допит президента-втікача затягнувся, відповідно, й відеозв'язок із Шуляком також перенесли. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції