У день виборів порядок забезпечуватимуть 80 тисяч міліціонерів

Понад 80 тис. співробітників міліції будуть забезпечувати нормальне голосування та задіяні в охороні громадського порядку під час виборів 31 жовтня.

Понад 80 тисяч співробітників міліції будуть забезпечувати охорону громадського порядку в день проведення місцевих виборів 31 жовтня.

Про це сказав в ефірі телекомпанії "5 канал" радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній.

"Понад 80 тис. співробітників міліції в загальному будуть забезпечувати нормальне голосування та задіяні в охороні громадського порядку", - сказав він.

Стогній зазначив, що 4,5 тис. міліціонерів також буде перебувати в резерві.

Водночас на кожній виборчій дільниці буде перебувати не менш як 2 співробітників міліції.

Нагадаємо, 31 жовтня в більшості регіонів України відбудуться вибори до місцевих органів влади. Вибори відбудуться майже в усіх регіонах, окрім Києва та Тернопільської області, де раніше місцева влада була переобрана достроково.

15 жовтня Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у мери, селищні голови та в депутати місцевих рад від різних політичних сил. Крім того, в ЦВК заявили про фіксацію порушень на місцевих виборах. За словами заступниці голови комісії Жанни Усенко-Чорної, серед головних порушень - нереєстрація кандидатів у депутати, зокрема від таких політичних сил, як "Батьківщина", "Свобода" та "Сильна Україна".

Читайте також:

Турчинову бракує епітетів, щоб описати ситуацію з виборами

"Регіонали" назвали дурнею купівлю голосів

ЦВК не працюватиме в ніч виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: