Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На території 10-кілометрової зони від ЧАЕС горить трава та чагарники.

Загрози поширення пожежі, яка виникла в зоні відчуження ще сьогодні вранці на площі 10 гектарів, на об'єкти Чорнобильської атомної електростанції немає. Радіаційні показники в нормі.

Про це запевняють у Державному агентстві України з управління зоною відчуження.

"Наразі триває ліквідація окремих осередків пожежі. На території промислового майданчика ЧАЕС загорянь не виявлено, загрози поширення пожежі на об'єкти ЧАЕС не спостерігається. Ця подія не справила негативного впливу на радіаційний стан промислового майданчика ЧАЕС. На даний момент перевищень контрольних рівнів, встановлених для певних територій, не зафіксовано, радіаційна обстановка - в нормі", - ідеться в повідомленні.

Пожежа виникла 5 червня близько 10:00 на території 10-кілометрової зони (район ВРП-330 ДСП ЧАЕС) - горіли та диміли трава і чагарники. Вогонь досі повністю не загасили, але ситуація під контролем. У ліквідації пожежі бере участь як наземна техніка, так і спеціальні літаки та гелікоптери.

Триває гасіння загоряння сухої трави у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, що розповсюдилось на...

Опубліковано Миколою Чечоткіним 5 червня 2018 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції