Перейти до змісту
Дубілет пояснив, чому трудові книжки більше не потрібні

Дубілет пояснив, чому трудові книжки більше не потрібні

Він розповів про те, наскільки застарів паперовий документообіг.

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет розповів, що трудові книжки вже не потрібні та пояснив чому. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

У міністра запитали, чи не втратиться трудовий стаж через атаки хакерів та чи не зникне інформація після впровадження трудових книжок.

"Взагалі, яка загальна ідея цих реформ. Насправді, у держави дуже багато інформації про вас і про ваш стаж і про те, де ви працювали. Все це є в електронних базах даних, і відповідно абсолютно безглуздо просити громадян надавати якісь документи, про які держава вже знає. Наприклад, навіщо потрібен диплом, якщо є електронний реєстр дипломів від 2000 року, навіщо потрібен паспорт, якщо ти можеш за допомогою ЦП підтвердити свої дані", - розповів Дубілет.

За його словами, багато ситуацій, коли держава просто вимагає документи лише тому, що так було прийнято в минулому столітті.

"Вся інформація так чи інакше є у держави і один з головних принципів має полягати в тому, щоб не вимагати у людей інформацію, про яку ми вже знаємо", - додав він.

Нагадаємо, 18 вересня Дубілет запланував перевести всю документацію, що стосується кадрових питань в державних органах, в електронний формат. Серед іншого, планується заборонити паперові копії й трудові книжки.

Відео Міністр Кабміну Дмитро Дубілет планує скасувати закупівлю фірмових блокнотів

Перші зміни для новоспеченого уряду! Міністр Кабміну Дмитро Дубілет уже поділився із українцями планами на економію бюджетних коштів. Які сюрпризи для колег-урядовців він готує - подробиці дізнавався Сніданок. 

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет планує скасувати закупівлю фірмових блокнотів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин