У Держдумі РФ оголосили зрадниками усіх, хто за Тягнибока і Бандеру

Депутат Держдуми від правлячої партії "Єдина Росія" Сергій Марков зажадав від українських політиків "перестати крутитися між спадкоємцями переможців фашистів і спадкоємцями поліцаїв".

В Україні піднімають голови "спадкоємці поліцаєв", які "виступають на стороні Бандери і Тягнибока". Про це 13 травня заявив відомий російський політик, депутат Держдуми від партії "Єдина Росія" Сергій Марков, коментуючи заворушення 9 травня у Львові.

"Я б пішов від дрібних політичних сенсів, річ у тому, що у нас є великі політичні сенси, і один з них полягає в тому, що є свято Перемоги. Ми, і росіяни і українці, є частиною великої цивілізації, що визначає долю Європи впродовж трьох століть. Ми не недоєвропейці, як нам намагаються сказати. Спільна перемога над Гітлером - це найбільша подія ще й тому, що в нього в планах було зробити усіх росіян та українців рабами", - заявив політик.

ЗАВОРУШЕННЯ У ЛЬВОВІ: РЕАКЦІЯ ТА НАСЛІДКИ

"Тому усі, хто виступає на стороні Бандери і Тягнибока - зрадники свого народу, тому що Тягнибок виступає на стороні вбивць українців. Спадкоємці фашизму, вони зараз підіймають голову в Україні, сподіваючись використати труднощі соціально-економічного характеру", - сказав він.

Марков закликав українських політиків "перестати крутитися між спадкоємцями переможців фашистів і спадкоємцями поліцаїв".

"Я згоден, що в гуманітарному плані ми недопрацьовуємо з українською молоддю, ми її фашистам не віддамо. Наш інтерес - розвиватися спільно, зберігши православне ядро європейської цивілізації", - зазначив російський депутат.

Марков вважає, що в Росії та України дуже багато спільного. "Ми використовуватимемо наші загальні символи, і георгіївська стрічечка - це символ, що об'єднує десятки мільйонів людей по всьому світу. Я нещодавно був в Україні і роздавав їх усім - даїшникам, що зупиняли мене, на митниці. Так вони ще дивувалися, чому їх не роздають в Україні. Я є членом парламентської асамблеї Ради Європи, і ми там роздаємо ці стрічки, люди їх із задоволенням носять", - розповів він.

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв заявляє, що Росія враховуватиме ставлення влад інших країн, зокрема України, до пам’яті про Другу світову війну під час вибудовування зовнішньополітичних пріоритетів.

Читайте також:

Мєдвєдєв пригадає Україні 9 травня у Львові

Міліція поклала провину за львівські події на "Свободу"

МЗС звинуватило Росію в антиукраїнській кампанії

Росіяни відправлять у Львів тисячу "захисників ветеранів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: