У Держдумі відреагували на подачу позову України в Міжнародний трибунал ООН проти РФ

В Держдумі також назвали Україну "територією зовнішнього управління".

Голова комітету Державної думи у справах СНД Леонід Слуцький назвав Україну "територією зовнішнього управління", а позицію щодо позову в Міжнародний трибунал ООН провокаційною і необґрунтованою.

Про це Слуцький повідомив сьогодні, 22 серпня, передає "Лента.ру".

"Враховуючи, що Україна є територією зовнішнього управління, не виключаю, що ті, хто реально керують цією країною ззовні, пропрацювали можливість прийняття такого антиросійського рішення, щоб таким чином додатково маргіналізувати образ Росії в світі", - заявив він.

Слуцький також додав, що Крим і Севастополь "повернулися у рідну гавань".

"Я не вважаю, що потрібно в цій області нагнітати пристрасті. Крим і Севастополь повернулися у рідну гавань, і кількість тих, хто розуміє законність, а головне незворотність цього в світі повільно, але вірно росте", - додав депутат.

Нагадаємо, Україна направить позов в міжнародні судові інстанції про порушення Росією зобов'язань у рамках Конвенції ООН з морського права.

Як заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін у найближчі дні Україна передасть для подальшого розгляду кейс (позов) про порушення Росією зобов'язань в рамках Міжнародної конвенції по морському праву.

Також міністр зазначив, що Україна доведе порушення Росією низки зобов'язань щодо окупованого Криму, а також фінансування тероризму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: