Росія збирається залишити свій флот у Криму ще на сто років

Депутат Держдуми Росії Сергій Марков приїхав до Сімферополя та розповів кримчанам, скільки всього доброго для України робить ЧФ Росії.

Депутат Державної думи РФ Сергій Марков вважає, що Чорноморський флот Росії повинен залишитися в Криму "на наступні сто років".

"Чорноморський флот повинен залишитися (в Криму) на наступні сто років. Він є гарантом безпеки в усьому цьому регіоні", - заявив Марков на прес-конференції в Сімферополі.

На його думку, моряки ЧФ РФ готові виступати на захист безпеки не лише громадян Росії, але й громадян України, "які для них не чужі".

"Вони для них свої. Їх завжди захищатимуть. Якщо щось станеться, тонутиме в Чорному морі українське судно, першим до нього прийде на допомогу російський Чорноморський флот", - сказав Марков.

За словами депутата-"єдинороса", питання базування Чорноморського флоту на українській території сьогодні надмірно політизується.

"Питання використовується суто з метою політиканських погіршень відносин між Росією та Україною, створення потоку поганих новин. Цей потік потрібно припинити", - наголосив він.

Як відомо, президент України Віктор Ющенко неодноразово називав розміщення Чорноморського флоту Росії на території України дестабілізуючим чинником.

Київ наполягає на вчасному виведенні ЧФ РФ з Криму (за угодою, це має відбутися до 2017 року). Надалі, як пообіцяла влада, на українській території надалі не буде жодних іноземних військових баз, у тому числі російських.

В РФ заяви про свій флот зазвичай сприймають негативно та звинувачують главу української держави в погіршенні двосторонніх відносин.

Читайте також:

Росія забирає своїх розвідників з Криму

Ющенко: ЧФ РФ дестабілізує ситуацію в Україні

Підводний човен ЧФ РФ грубо порушив українське законодавство

ЧФ Росії "пограбував" бюджет України на 180 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: