У Держкіно розпустили експертну раду через серіал про "Д/ЛНР" на каналі Ахметова

Із 16 членів експертної ради, лише 5 були проти показу серіалу

У державному комітеті з питань кіно  розпустили експертну раду з питань розповсюдження і демонстрування фільмів, яка дозволила показ серіалу "Не зарікайся" про "Д/ЛНР" на телеканалі "Україна", який належить мільярдеру Рінату Ахметову. Про це на своїй сторінці Facebook написав голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Іллєнко підкреслив, що наразі необхідно сформувати новий склад комісії, членами якої мають стати "фахівці, що зможуть чітко, послідовно і професійно таку функцію виконувати виходячи із патріотичних позицій"

"Позитивне рішення експертів щодо можливості показу цього серіалу стало для мене неприємною несподіванкою і я не можу з ним погодитися. Саме тому, враховуючи надзвичайний суспільний резонанс з цього приводу, я вважаю потрібним припинити повноваження нинішнього складу комісії і сформувати новий її склад", - написав він. 

Зокрема, із 16 членів комісії, лише 5 висловилися за заборону показу серіалу.

Нагадаємо, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначить позапланову перевірку ТРК "Україна". Перевірка пов'язана зі скандалом, який вибухнув в соцмережах через один з серіалів виробництва цього телеканалу - "Не зарікайся". На думку глядачів, у серіалі позитивно зображують терористів "ДНР/ЛНР" і російські гібридні війська на Донбасі. При цьому бійців ЗСУ і представників української влади в ньому називають "украми", "купка фашистів", "кривава хунта".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: