Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держприкордонслужбі розповіли, скільки росіян пройшло біометричний контроль при в'їзді в Україну

Система біометричного контролю працює ефективно.

З початку 2018 року біометричний контроль при в'їзді в Україну пройшли понад 15 тисяч росіян.

Про це в коментарі "112 Україна" повідомив спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

"Система біометричного контролю працює ефективно, наразі серйозних проблем не помічено. З початку року понад 22,5 тис. осіб пройшли біометричний контроль, це громадяни 70 країн. З цього числа майже 15,5 тис. осіб – громадяни Росії", – сказав він.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року Державна прикордонна служба України запровадила фіксацію біометричних даних іноземців та осіб без громадянства з 70 держав, серед яких і Російська Федерація. Спеціальне обладнання встановили у майже 160 пунктах пропуску, передусім - на кордоні з Росією. 

ВідеоІноземці зможуть перетинати український кордон за умови надання біометричних даних

Нова система дозволяє фіксувати час перебування в Україні і одразу виявити порушників. Для цього перевірятимуть не тільки біометричний паспорт. Для здачі біометрики згодяться ID-картка, водійське посвідчення. Відтепер нові правила стосуються і жителів Російської Федерації, які їдуть до України. А от для українців, які збираються до Росії, поки що нічого не змінилося. В’їхати до Російської Федерації можна або ж по українському паспорту, або по закордонному. Поки що біометричний контроль працює у тестовому режимі. А з 1 січня 2018 року нова система охопить 157 прикордонних пунктів.

Іноземці зможуть перетинати український кордон за умови надання біометричних даних

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції