Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держприкордонслужбі спростували затримання російською ФСБ суден в Азовському морі

За словами помічника голови ДПСУ Олега Слободяна, російські прикордонники лише оглядали судна.

Російські прикордонники не затримували торговельні судна в Азовському морі, а оглядали їх.

Про це заявив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, пише УНІАН.

"Йдеться не про затримку суден, а про огляд. Державна прикордонна служба говорить про це, починаючи з другої половини квітня, що російська сторона, російські прикордонники розпочали оглядати іноземні судна, які прямують як у порти України, так і з портів України. На жаль, ми є заручниками ситуації з 2004 року, а саме - Угоди про співпрацю між Україною та РФ в Азовському морі та Керченській протоці, яка визначає Азовське море як море внутрішнього користування двох держав", - пояснив він.

За словами Слободяна, згідно з цією угодою як російські, так і українські прикордонники можуть оглядати судна, які, на їхню думку, викликають якусь підозру.

"Тому ще раз кажу: ніхто їх не затримував, росіяни їх оглянули, і після цього вони продовжили свій шлях. Із тих 4 суден, які прямували в порти України, два вже прибули і ще два прямують і прибудуть найближчим часом до портів України", - зазначив прикордонник.

Нагадаємо, раніше віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд заявила, що ФСБ Росії затримала в Азовському морі 7 торговельних суден, які йшли з або до Маріуполя чи Бердянська

Залиште свій коментар

Вибір редакції