У Держприкордонслужбі запевнили, що готові до запровадження біометричного візового режиму з РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після ухвалення рішення росіяни зможуть в’їжджати до України лише за біометричними закордонними паспортами.

Державна прикордонна служба України готова до запровадження біометричного візового режиму з Російською Федерацією.

Про це під час прес-конференції заявив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

"Ми готові до такого виду контролю. Йдеться про те, що якщо рішення буде прийнято - громадяни Російської Федерації будуть користуватися не просто закордонними паспортами, а біометричними закордонними паспортами. Ми повністю готові до виконання цього рішення. Тому що ми, по-перше, вже працюємо від 2017 року з біометричними документами, і по-друге, від 2018 року ми працюємо з біометричними даними. Тому для нас складнощів у тому, щоби проводити такий вид контролю, немає жодних", - наголосив він.

За словами Слободяна, наразі кількість громадян Російської Федерації, які їдуть до України з біометричними паспортами, невелика.

Окремо помічник голови Держприкордонслужби зазначив, що не може коментувати заяви міністра закордонних справ України Павла Клімкіна про біометричний візовий режим.

ВідеоУкраїна готується до біометричного візового режиму з РФ

До біометричного візового режиму з Росією готуються в українському МЗС. За словами міністра закордонних справ Павла Клімкіна, звичайний візовий режим з країною-агресором не працюватиме, тому потрібно запроваджувати більш жорсткий контроль. 

Україна готується до біометричного візового режиму з РФ

Нагадаємо, в українському МЗС заявили, що готуються до введення біометричного візового режиму з Росією. За словами міністра закордонних справ Павла Клімкіна, звичайний візовий режим з країною-агресором не працюватиме, тому потрібно запроваджувати більш жорсткий контроль.

"Для цього в майбутньому вводитиметься система квазі-дозвільна, а потім механізм моніторингу за тим, хто і де переміщається. Якщо і говорити про візовий режим, то нам потрібен біометричний візовий режим", - сказав міністр.

Залиште свій коментар

Вибір редакції