Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держпродспоживслужбі назвали причину масового отруєння школярів у Дніпрі

У дітей виявили норовірус.

Причиною масового занедужання школярів у Дніпрі є брудна водопровідна вода, а в дітей виявили норовірус.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

"Невідповідність питної води, яка використовувалась у цьому закладі і для питних цілей, і для приготування страв. Застій води в закладі, застій води в комунікаціях і в бойлерах. Ми маємо таке припущення", - розповіла начальник відділу обласного управління Держпродспоживслужби Неля Полюхович.

За словами фахівців, бойлери, які підігрівали воду, до системи водопостачання були під'єднані неправильно, у них стався застій рідини.

На погане самопочуття учні різних класів стали скаржитися минулого тижня. Із симптомами отруєння та температурою госпіталізували 39 дітей, ще частина - лікувалася вдома.

Нині у закладі провели дезінфекцію та оголосили тижневі канікули. Тепер вони будуть подовжені. Дозвіл на роботу школі дадуть лише тоді, коли водопровідна вода відповідатиме нормам.

ВідеоУ десятків отруєних у Дніпрі школярів виявили норовірус

Найімовірніше, джерелом зараження, кажуть фахівці, стала водопровідна вода в школі. Бойлери, які підігрівали її, до системи водопостачання були під'єднані неправильно, у них стався застій рідини. На погане самопочуття учні різних класів стали скаржитися минулого тижня.

У десятків отруєних у Дніпрі школярів виявили норовірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції