У Держпродспоживслужбі ситуацію навколо "Нової пошти" "розібрали на молекули": штрафу в 325 млн грн не буде

Дата публікації
Перегляди
548
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Держпродспоживслужбі ситуацію навколо "Нової пошти" "розібрали на молекули": штрафу в 325 млн грн не буде

Фото: УНІАН

За словами Магалецької, такий штраф неадекватний порушенню.

Держпродспоживслужба не вимагатиме від  "Нової пошти"  сплати накладеного раніше інспекторами в Харківській області штрафу в 325 млн гривень за пошкоджені посилки.

Про це заявила очільниця Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

"Ніколи не роблю передчасних заяв, допоки детально не розберуся в ситуації. Знаю про суспільний резонанс навколо багатомільйонного штрафу, який співробітники Держпродспоживслужби в Харківській області наклали на "Нову пошту". Вчора цілий день займалася цим питанням: проводила внутрішнє розслідування, ознайомилася з відеофіксацією, консультувалася з юристами. Розібрала ситуацію, як то кажуть, на молекули", - написала вона.

Магалецька запевнила, що такого штрафу не буде, бо він неадекватний порушенню. Юристи готують відповідне рішення.

Сьогодні, 9 липня, очільниця Держпродспоживслужби планує провести особисту зустріч з представниками "Нової пошти" та бізнес-спільноти. 

Також Магалецька підкреслила, що в Україні необхідно терміново міняти законодавство, інакше такі випадки можуть повторитися через виконавців на місцях. 

"З "винуватцями "скандалу в Харківській області розбираємося. Мене особисто цікавлять мотиви такого рішення", - резюмувала вона.

Нагадаємо:

  • Через скарги клієнтів інспектори Держпродспоживслужби провели перевірки відділень "Нової пошти" у Харківський області. За пошкоджені посилки компанію оштрафували на понад 300 млн грн. 
  • Своєю чергою "Нова пошта" розцінює дію контролювального органу як маніпуляцію держави своїми повноваженнями й оскаржує штраф у Харківському окружному адміністративному суді.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
548
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація