У Держслужбі зайнятості пояснили, чому анулювали Шустеру дозвіл на роботу в Україні

Причиною для заборони працювати в Україні стали "недостовірні дані у документах" і порушене проти Шустера кримінальне провадження.

Дозвіл на роботу в Україні журналісту і ведучому популярного політичного ток-шоу Савіку Шустеру анулювали через те, що його роботодавець надав документи із недостовірними даними.

Про це прес-центр Держслужби зайнятості повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Дозвіл на застосування роботодавцем праці громадянина Канади Савіка Шустера було анульовано на підставі того, що документи, подані роботодавцем, містили недостовірні дані. А саме, у документах відсутня інформація про здійснення відносно громадянина Канади Савіка Шустера кримінального провадження, що є підставою для відмови у продовженні дозволу", - йдеться у повідомленні.

До того ж у ДСЗ наголосили, що у довідці, виданій українським МВС, взагалі не було жодної інформації про кримінальне провадження щодо Шустера.

"Таким чином, варто порушити питання стосовно належного виконання Міністерством внутрішніх справ України своїх завдань і функцій", - зазначили у відомстві.

Окремо у службі зайнятості пояснили, що "відповідно до пункту 24 Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 27 травня 2013 року № 437, регіональний центр зайнятості приймає рішення про відмову у видачі, продовженні дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства у разі відбування іноземцем чи особою без громадянства на момент оформлення дозволу покарання за скоєння злочину або здійснення стосовно нього кримінального провадження".

Як зазначається, 22 квітня до ДСЗ надійшов лист від Держфіскальної служби, що стосовно Шустера здійснюється кримінальне провадження.

"Таким чином, на час прийняття Київським міським центром зайнятості рішення про продовження дії дозволу на застосування роботодавцем праці громадянина Канади Савіка Шустера не враховано факт здійснення стосовно зазначеного іноземця кримінального провадження. Згідно з пунктом 25 згаданого Порядку, дозвіл анулюється у разі встановлення недостовірності даних, що містяться у поданих роботодавцем документах", - додали у прес-службі.

Нагадаємо, у січні телеведучий Савік Шустер, який має канадське громадянство, заявляв про кримінальне провадження щодо нього. Журналіста викликали на допит до державної фіскальної служби за підозрою у несплаті податків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: