У Держстаті розповіли про масштаби скорочення українського населення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Україні на 100 померлих - 54 новонароджених.

Чисельність населення України за січень-листопад 2019 року зменшилася на 230,5 тисяс осіб порівняно з 2018 роком. Станом на 1 грудня воно становило 41 млн 922 тисяч людей.

Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Так,  в січні-листопаді 2019 року народилося 286,7 тисяч дітей, тоді як в цей же період роком раніше цей показник склав 312, 6 тис. Водночас за 11 місяців минулого року було зафіксовано природний спад населення у 533,7 тис. осіб, а у позаминулий рік він склав 535,1 тис. людей.

При цьому кількість людей, які приїхали до України, перевищила число тих, хто виїхав з країни на 16 456 осіб.  У січні-листопаді 2018 року цей показник склав 13 677 осіб.

Водночас у Держстаті відзначили істотне перевищення кількості померлих над числом новонароджених: на 100 померлих – 54 новонароджених.

Як зазначається, дані для розрахунку чисельності населення охоплюють усі регіони України, окрім тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м .Севастополя.

Дані щодо природному і міграційного руху населення сформовані без урахування тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях, АР Крим та м. Севастополя.

Нагадаємо, завдяки електронному перепису населення уряд вже зміг визначити кількість громадян в Україні. Точну цифру поки не називають.  За словами міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета, похибка застованих методик нижча, аніж у традиційного перепису. Тому, в уряді поки ще обговорюють доцільність його проведення цього року.

Відео Перепис населення: як рахуватимуть українців та коли оприлюднять результат

Вперше за 20 років нас перерахують. Вже найближчого місяця Держстат оприлюднить результати перерахунку населення. Його зробили вперше за майже двадцять років. Та рахувати населення України цього разу вирішили нетрадиційним способом. Це зекономило кілька мільярдів гривень. Але такий перепис не дасть повної інформації, кажуть соціологи. Чому українців рахують віртуально – дивіться у "Сніданку".   

Перепис населення: як рахуватимуть українців та коли оприлюднять результат

Залиште свій коментар

Вибір редакції