У Кіровоградській області введено карантин через епідемію грипу

Кіровоградщина стала десятим регіоном України, де було оголошено карантин через епідемію грипу та вірусних захворювань.

У Кіровоградській області 4 листопада було запроваджено карантин через епідемію грипу. Відповідне розпорядження підписав губернатор Кіровоградщини Володимир Мовчан.

Рішення про карантин було ухвалене у зв'язку зі зростанням захворюваності на сезонний грип та ГРВІ, рівень яких майже досяг епідемічного порогу (45,4 на 10 тисяч населення) і на 4 листопада становить 44,2 особи на 10 тисяч населення.

Також губернатор підписав розпорядження про виділення з резервного фонду обласного бюджету 99,9 тисячі гривень на проведення заходів із недопущення розповсюдження захворювань.

Кошти, зокрема, передбачені на виготовлення засобів індивідуального захисту з медичної марлі в обсязі 151,5 тисячі метрів, яку область безкоштовно отримала з держрезерву.

Нагадаємо, 30 жовтня Кабінет міністрів ввів карантин через епідемію грипу в дев'яти областях України - Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій і Вінницькій.

За офіційними даними Міністерства охорони здоров'я, від епідемії грипу та ГРВІ в Україні вже померли 95 людей. Кількість хворих перевищила 633 тисячі. Причиною більшості смертей стала пневмонія, природа та причини якої досі встановлюються.

За останньою інформацією, підтверджено 15 випадків свинячого грипу А/H1N1. Зокрема, від цього вірусу дві людини померли в Києві.

Читайте також:

Тимошенко: немає підстав для введення надзвичайного стану

Офіційно: 95 українців померли від невідомої пневмонії

У Києві підтверджено другу смерть від свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: