У дитячому таборі на Полтавщині зробили токсичний євроремонт

Лікарі зафіксували небезпечний вміст токсичних речовин, а в самому таборі вважають, що санепідеміологи перебільшують.

На Полтавщині у кімнатах дитячого табору лікарі зафіксували небезпечний вміст токсичних речовин. Комісія, що інспектувала оздоровчий об'єкт, винесла припис про припинення його роботи.

Утім, приватний табір і далі працює, а його керівництво вважає, що проведений євроремонт просто викликає заздрість, і обіцяють вдатися до незалежної експертизи.

Санепідеміологи обурені такою поведінкою керівництва табору. Протистояння триває, діти відпочивають.

"Ми проводили лабораторні дослідження в цих кімнатах тричі - і тричі були підтвердження того, що перевищення були за вмістом фенолу і аміаку, в 2-3 рази, а враховуючи, що фенол відноситься до 2-го класу небезпеки, це високотоксична речовина", - розповідає заступник головного лікаря Полтавської СЕС Микола Асаул.

Санепідеміологи кажуть, усе почалося після євроремонту в таборі. Сучасні будматеріали не відповідають держстандартам, через це приміщення загазовані випарами формальдегіду, фенолу та аміаку.

Щойно призначений керівник табору щодня приймає по кілька перевірок. Каже, йому нічого приховувати - ідіть та дивіться.

Свідомість ніхто не втрачає, діти веселі та енергійні, іще й вистачає сил спілкуватись англійською. Незважаючи на вартість путівки - 5 тисяч гривень на два тижні - табір заповнений. Зовні все добре, та медики непокояться візитами до медпункту.

"Скарги у дітей на біль, першіння в горлі, горло червоне і ознаки фарингіту", - розповіла заступник головного лікаря Полтавської СЕС Наталя Горобенко.

У таборі вважають, що санепідеміологи перебільшують і вперто тримаються радянських стандартів. Мовляв, ковролін для них - неприпустима розкіш і заважає мити підлогу хлоркою.

Районна прокуратура поки що не готова сказати, чи існує насправді небезпека для дітей, але за порушення приписів та заборон відповідати доведеться.

Демонтаж шкідливих матеріалів - чи позбавлення ліцензії - такі вимоги санепідеміологів. Та керівництво табору не зважає і готується до проведення незалежної експертизи та спростовування всіх звинувачень.

Детальніше про небезпечний для здоров'я відпочинок – дивіться в сюжеті ТСН.

Читайте також:

Діти кризи: українські школярі проводять канікули на асфальті

Під Секретаріатом президента оселилися цигани

Тимошенко поїхала в Крим на дитяче "Євробачення"

Німець зібрав 5 тис євро на туалет для українських школярів

ВідеоТоксичне оздоровлення у дитячому таборі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: